ООО Brille 

Киев

Сферы деятельности

Розничная торговля

Я хочу тут работать
×

ООО Brille 

Продукція ТМ "BRILLE" вже не один рік на українському ринку робить життя світлим, яскравим, комфортним. На це вказує навіть сама назва - слово "brille" в перекладі з французької означає сяяти, блищати, виблискувати.
Постійно зростаючий об'єм асортименту і наше гасло: "Задовольнити найвибагливіші смаки кожного замовника", - свідчить про те, що у нас можна знайти все - починаючи від маленької лампочки і закінчуючи величезною люстрою.
 Кваліфіковані менеджери завжди охоче нададуть консультації з будь - яких питань щодо освітлення та дизайну. Ми зацікавлені в постійних клієнтах, тому намагаємося разом з електричним світлом віддавати часточку тепла душевного.
Асортимент нашої продукції дуже різноманітний, високої якості, від відомих європейських та світових виробників.
Активний розвиток мережі магазинів «Brille» обумовлює постійну потребу компанії в  кваліфікованих кадрах.
Енергійних спеціалістів, яких приваблює робота в динамічній компанії, тих, хто цінує можливість придбання  нових знань та досвіду, тих, для кого важлива можливість кар’єрного зросту, ми запрошуємо на роботу в компанію «Brille».
Якщо маєте активне мислення та лідерські якості, Ви дисциплінована  и водночас творча людина, Ви обов’язково знайдете своє місце в нашій компанії.